Black MOD Pack 0.9.15.0.1 (25.6.2016)

Zaměřovače, XVM, dmg panely, replay manažery a jiné srandy.
Uživatelský avatar
Black_Hole1
Bývalý pouštní krysák
Bývalý pouštní krysák
Příspěvky: 4
Registrován: 10.05.2015, 21:23
Bydliště: Ústí nad Labem

Black MOD Pack 0.9.15.0.1 (25.6.2016)

Příspěvekod Black_Hole1 » 10.05.2015, 21:39

Protože se mě při streamování každou chvilku někdo ptal na používané módy, vytvořil jsem balíček, který je každému k dispozici. Modpack samo s každým patchem aktualizuji.

Pro úpravy používejte pouze Notepad++ nebo PSPad editor. Nepoužívejte klasický Notepad(poznámkový blok) z Windows.

Jako základ je použit instalátor: modpack by doktortom5 .

Barevná škála XVM dle http://wotlabs.net/:
Obrázek

A takto to mám sestaveno viz stream http://www.twitch.tv/black_hole1, kde si to můžete prohlédnout:

XVM - rozšířené statistiky, Víceřadá garáž, šance na výhru, hitlog, odstranění intra, zapamatování posledního přihlášeného serveru, ping v načítací obrazovce a v garáži, icon pack Cz/Sk + významných světových klanů, ukazatel zda hráč používá XVM + jeho národnost, označení spotlých tanků v seznamu hráčů - žárovky u jmen, ozvučený 6.smysl s obrázkem varujícím při spotnutí.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Víceřadá garáž a její nastavení se provádí v souboru: World_of_Tanks\res_mods\configs\xvm\doktortom5\carousel

Najděte:
"zoom": 1 - nastavení, které určuje velikost políček s tanky. Já si při rozlišení 1920x1080 nastavuji hodnotu 0.90(základní je 0.80). Nastavte si hodnotu jakou chcete a otestujte, pokud vám 1 nevyhovuje.

"rows": 3 - zde se nastavuje počet řádků garáže. Pokud zadáte 1 budete mít pouze jednu řadu, pokud 2, tak budete mít 2 řady atd...
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vlastní úprava zobrazování infa nad tanky(1 - Jméno hráče, 2 - Název tanku, 3 - HP tanku, XVM WN8 hodnocení, 4 - symbol tanku.)

YasenKrasen statistiky + RozšířenáCZ + upravený panel bojových zpráv v chatu.

Radial Menu - nabíjení klávesou "C" s automatickou hláškou do herního chatu o času nabíjení.

Zoom in - 2 4 8 10 12 16 22 30 a zoom out(oddálení kamery).

Team HP pool Bar - ukazatel celkového HP obou týmu + dmg potřebný pro ocenění velká ráže.

UT voice - ženské hlášky(dočasně nefunkční a nahrazeno mužským hlasem) firstkill, doublekill atd. + hlášení času do konce bitvy 5min, 3min, 1min a 30sec.

Max farplane LODTex and delete fog by AtotIK (Zcela odstraňuje mlhu, čímž výrazně zlepšuje viditelnost a upravuje některé textury = drobný fps boost většině PC.)

Upravené ikony spotřebních doplňků, modulů, munice a hodností členů posádky.

Hodiny v garáži a Ikony tanků v garáži.

HD Minimapa - poslední pozice spotnutých tanků, čtverec max. vykreslovací vzdálenosti, kruh max dohledu a maximální spotnutelné vzdálenosti. (kruh se zvětšuje dle dohledu při aktivaci bina - pokud je jím vozidlo vybaveno)

Dmg panel a Dmg indicator.

Paintball mod(označení průstřelu/odražené střely na tanku)

Zvýraznění zničitelných/průstřelných vagónů

10s zvukový odpočet od doby prvního spotu do pravděpodobného zhasnutí. Pokud jsi naspocen od více tanků nebo jsi spotnutý trvale na proxy, tak to samo neznamená, že po těch 10s už nesvítíš. :D

Zaměřovač Sword of Damocles by AleksLee

Atac mod (on/off klavesou F10) upozornění na blízkého nepřítele.

15m kruh kolem tanku (on - klavesou F9,po 5s kruh zmizi) pomůže při odstřelování z křovi. Pokud střílíte z větší než 15m vzdálenosti za křovím, pak neztrácíte maskovací bonus onoho křoví před vámi.

Crew Exp Extended - zobrazí kolik bitev a expu potřebuje vaše posádka na dosáhnutí dalšiho % skilu a kolik expů na dosažení 100%,zobrazuje se v osobním záznamu člena posádky.

Lag Indicator by Ragnarocek

Battlestats - pobitevni tabulka by Ragnarocek

3D ikony tanků v panelu v bitvě.

White Dead Tanks by Artasan - Vraky zničených tanků jsou opatřeny bílou texturou. Pokud se někdo kryje za vrakem, je snazší rozlišit vrak a kryjící se tank. (vhodné pro lidi s horším zrakem nebo při únavě očí)

Battle Assistant - (klávesa J) mód speciálního zaměřování pro dělostřelectvo - vítěz oficiální soutěže Wargaming Developers Contest = tento mód není zakázaný. Nová funkce - při výstřelu držte levý Alt a kamera bude sledovat dráhu vystřeleného granátu.

Poškození zastavené pancířem - zobrazí kolik poškození váš stroj odrazil. Pro nastavení pozice jděte do : World_of_Tanks\res_mods\configs\DamageLog\Blocked.cfg a upravujte číselnou hodnotu:
"x" : 925,
"y" : 970,

TessuMod - Propojení TS3 a klienta WoT. Při komunikaci se zobrazuje kdo hovoří, jako když je používána interní komunikace v klientu.

Safe shot - brání střelbě do spojenců(lze obejít stisknutím Alt)

Odkaz na balíček, tak jak ho mám sestaven je zde:
Black modpack kompilace 7 (0.9.15.0.1)

Obsah raru (res_mods) nakopírujte do složky, kde máte nainstalovánu hru. Složku res_mods vždy zcela nahraďte(nejdříve tu stávající smažte a pak vložte tu z balíčku).
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pokud máte potíže se špatným zobrazováním textů, tak nejspíše nemáte v systému potřebný font. Zde je balíček všech použitých fontů:

http://ulozto.cz/xepPt9bD/fonty-rar

Postupy instalace fontů, pro různé systémy:
XP: http://www.ceskefonty.cz/navody-clanky/jak-nainstalovat-fonty-do-pocitace-ve-windows-xp
W7: http://www.cnews.cz/instalace-sprava-pisem-ve-windows-7
W8: http://www.groovypost.com/howto/install-fonts-microsoft-windows-8/

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pokud chcete starou ( neaktuální ) barevnou škálu WN8v2:
Obrázek
Tak si stáhněte tento soubor:
http://ulozto.cz/xwSzEhZv/colors-xc
a vložte jej do: World_of_Tanks\res_mods\configs\xvm\doktortom5 ( popřípadě tam bude jiné jméno, dle tvůrce balíčku a potvrďte nahrazení/přepsání ). Origo soubor si preventivně zálohujte a pokud nastane nějaký problém, tak ho vždy můžete vrátit.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

cron